Zorlu Sanat Merkezi Nerede?

Zorlu PSM üstü açık mı?

Bilet gişesi Zorlu PSM fuaye alanında bulunmaktadır. Bilet gişesi çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu 10:00 – 22:00 arasındadır.

Zorlu PSM açılımı nedir?

Zorlu Performans Sanatları Merkezi ( PSM ), 7 yıldır olduğu gibi sanatseverin heyecanına bu sezon da yeni isimlerle birlikte ortak oluyor!

Zorlu Ana Sahne kaç kişilik?

Tiyatro sahnesi 2 bin 200 kişi, konser alanı ise yaklaşık 3 bin 200 kişi kapasitelidir. Sahne üstü konser alanı, ağırlıklı olarak kışlık konser alanı olarak tasarlanmıştır.

Zorlu PSM bilet nasıl alınır?

Çağrı Merkezi’ne 0212 912 37 76 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Bilet satış kanallarınız nelerdir? Bilet satışları www. zorlupsm.com website üzerinden, ilgili bilet satış mecralarından ve Zorlu PSM Ana Fuaye alanındaki bilet gişelerinden yapılmaktadır.

Zorlu PSM otopark ücretli mi?

Metro bağlantısı yüzünden aracını getirip otoparka bırakanlar yüzünden alınan karara göre otoparkta 1-4 saat 5 TL, 12-24 saat ise 50 TL olacak. Zorlu Center AVM’nin 2 bin 200 araçlık otopark kapasitesi bulunuyor. İsteyen Zincirlikuyu ve Levazım girişlerindeki vale noktalarında vale görevlilerine teslim edebiliyor.

PSM ne demek?

Adet öncesi sendromu (PMS – Premenstrual Syndrome), adet kanaması başlamadan önceki haftada görülen huzursuzluk, kaygı, baş ağrıları, karın bölgesinde kramplar gibi belirtileri içeren bir sendromdur. Adet gören kadınların %90’ında görülen bu sendrom, zannedilenin aksine adet görmenin bir şartı değildir.

You might be interested:  Sanat Tarihi Mezunları Hangi Memurluklar?

Zorlu PSM kaç m2?

Sónar İstanbul’un yanısıra Mix Festival ve Zorlu PSM Caz Festivali’ni de Türkiye kültür-sanat hayatına kazandıran Zorlu Performans Sanatları Merkezi, 55.000 m2 ‘lik toplam alan üzerinde tasarlanmış 2.190 kişilik Ana Tiyatro sahnesi, 678 kişilik Drama Sahnesi, 700 kişilik Studio’su her türlü sergi ve kurumsal etkinlik

Zorlu Center hangi metro durağında?

Metrobüs hatları Otobüs ile Zorlu Center ‘a ulaşmak isterseniz en yakın durak “Zincirlikuyu Metrobüs 2”.

Zorlu PSM Turkcell Sahnesi açık mı?

Turkcell Sahnesi | Zorlu Performans Sanatları Merkezi. Bilet gişesi çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu 10.00 – 22.00 arasındadır.

Zorlu kime ait?

1953 yılında kurulan Zorlu Holding, tekstilden madenciliğe kadar hemen her alanda faaliyette olan bir kurum. Sahibi ise Ahmet Nazif Zorlu.

Zorlu PSM Turkcell Platinum sahnesi nasıl gidilir?

Beşiktaş şehrinde Zorlu PSM Turkcell Sahnesi konumuna en yakın duraklar ile Minibüs / Dolmuş hatları

  1. MİNİBÜS: SRY-08. Ayazağa – Zincirlikuyu.
  2. MİNİBÜS: SRY-09. Zincirlikuyu – Pinar Mahallesi.
  3. MİNİBÜS: SRY-12. Zincirlikuyu – Poligon Mahallesi.
  4. MİNİBÜS: SRY-14. Beşiktaş – Tarabya.
  5. MİNİBÜS: SRY-15. Zincirlikuyu – Bahçeköy.

Konuşanlara bilet nasıl alınır?

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına seyirci olarak katılmak için Biletix’in www.biletix.com internet adresine giriş yapmanız gerekiyor. Sağ üst tarafta yer alan, ‘Etkinlik, sanatçı ya da mekan arayın’ kısmına ‘Hasan Can Kaya’ yazın.

Zorlu AVM hangi durak?

Zincirlikuyu-3 durak, Beşiktaş içindeki Zorlu Center konumuna en yakındır.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Zorlu Performans Sanatları Merkezi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 29C, 29D, 29Ş, 47L, 59RS.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-09, MİNİBÜS: SRY-10, MİNİBÜS: SRY-13.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *