Zorlu Performans Sanat Merkezi Nerede?

  • Zorlu Performans Sanatları Merkezi veya kısaltılmış ismiyle Zorlu PSM, İstanbul ‘un Beşiktaş ilçesindeki Zorlu Center kompleksinin içinde yer alan çok amaçlı bir sanat ve kültür merkezidir. Coğrafi olarak Beşiktaş sınırlarında olmasına rağmen Şişli ‘nin Zincirlikuyu semtine çok yakın olmasından ötürü halk arasında Zincirlikuyu’da olarak bilinir.

Zorlu PSM üstü açık mı?

Bilet gişesi Zorlu PSM fuaye alanında bulunmaktadır. Bilet gişesi çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu 10:00 – 22:00 arasındadır.

Zorlu PSM açılımı nedir?

Zorlu Performans Sanatları Merkezi ( PSM ), 7 yıldır olduğu gibi sanatseverin heyecanına bu sezon da yeni isimlerle birlikte ortak oluyor!

Zorlu Center konser salonu kaç kişilik?

Mekan Bilgisi İki balkonlu yapısıyla 2.200 kişilik kapasiteye sahip Turkcell Sahnesi, ileri teknolojiye sahip video, ses ve ışık sistemleriyle en iyi ekipmanı sanatseverlerin hizmetine sunuyor.

Zorlu PSM otopark ücretli mi?

Metro bağlantısı yüzünden aracını getirip otoparka bırakanlar yüzünden alınan karara göre otoparkta 1-4 saat 5 TL, 12-24 saat ise 50 TL olacak. Zorlu Center AVM’nin 2 bin 200 araçlık otopark kapasitesi bulunuyor. İsteyen Zincirlikuyu ve Levazım girişlerindeki vale noktalarında vale görevlilerine teslim edebiliyor.

PSM ne demek?

Adet öncesi sendromu (PMS – Premenstrual Syndrome), adet kanaması başlamadan önceki haftada görülen huzursuzluk, kaygı, baş ağrıları, karın bölgesinde kramplar gibi belirtileri içeren bir sendromdur. Adet gören kadınların %90’ında görülen bu sendrom, zannedilenin aksine adet görmenin bir şartı değildir.

You might be interested:  Bir Sanat Eseri Nasıl Yorumlanır?

Zorlu PSM kaç m2?

Sónar İstanbul’un yanısıra Mix Festival ve Zorlu PSM Caz Festivali’ni de Türkiye kültür-sanat hayatına kazandıran Zorlu Performans Sanatları Merkezi, 55.000 m2 ‘lik toplam alan üzerinde tasarlanmış 2.190 kişilik Ana Tiyatro sahnesi, 678 kişilik Drama Sahnesi, 700 kişilik Studio’su her türlü sergi ve kurumsal etkinlik

Zorlu Center hangi metro durağında?

Metrobüs hatları Otobüs ile Zorlu Center ‘a ulaşmak isterseniz en yakın durak “Zincirlikuyu Metrobüs 2”.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Zorlu Performans Sanatları Merkezi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 29C, 29D, 29Ş, 47L, 59RS.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-09, MİNİBÜS: SRY-10, MİNİBÜS: SRY-13.

Zorlu Center kaç para?

YAKLAŞIK 2.5 milyar dolarlık yatırım bedeline sahip olan Zorlu Center, 7 yıllık sürecin ardından bir yıldır hizmette. AVM, otel, rezidans, ofis ve gösteri merkezinden oluşan projenin sadece arsası için 800 milyon dolar ödenmişti.

Zorlu PSM biletleri nereden alınır?

Bilet satışları www. zorlupsm.com website üzerinden, ilgili bilet satış mecralarından ve Zorlu PSM Ana Fuaye alanındaki bilet gişelerinden yapılmaktadır.

Zorlu PSM Turkcell Sahnesi açık mı?

Turkcell Sahnesi | Zorlu Performans Sanatları Merkezi. Bilet gişesi çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu 10.00 – 22.00 arasındadır.

Zorlu kime ait?

1953 yılında kurulan Zorlu Holding, tekstilden madenciliğe kadar hemen her alanda faaliyette olan bir kurum. Sahibi ise Ahmet Nazif Zorlu.

Zorlu PSM Turkcell Platinum sahnesi nasıl gidilir?

Beşiktaş şehrinde Zorlu PSM Turkcell Sahnesi konumuna en yakın duraklar ile Minibüs / Dolmuş hatları

  1. MİNİBÜS: SRY-08. Ayazağa – Zincirlikuyu.
  2. MİNİBÜS: SRY-09. Zincirlikuyu – Pinar Mahallesi.
  3. MİNİBÜS: SRY-12. Zincirlikuyu – Poligon Mahallesi.
  4. MİNİBÜS: SRY-14. Beşiktaş – Tarabya.
  5. MİNİBÜS: SRY-15. Zincirlikuyu – Bahçeköy.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *