Yılbaşında Hangi Sanatçı Nerede 2020?

  • 2020 Yılbaşı Gecesi Hangi Sanatçı Nerede Sahne Alıyor: Murat Boz: Sevilen sanatçı Murat Boz, 2020 yılbaşı gecesi muhteşem bir yılbaşı konseriyle Antalya Belek Granada Luxury Hotel’de hayranlarıyla buluşacak. Hadise: Ünlü sanatçı Hadise, 2020 yılbaşı programı için Kıbrıs’ı tercih edenlerden.

Sibel Can yılbaşında nerede 2020?

Ünlü şarkıcı Sibel Can 31 Aralık gecesi çıkacağı sahneden 500 bin lira kazanacak ve şimdiden belli olan konserlerinden yaz sonunda toplam 4 milyon 550 bin lira kazanmış olacak. Yeni yıl gecesi Kıbrıs’ta sahne alacak olan Sibel Can, 500 bin TL kazanacak.

Sibel Can yılbaşında hangi kanalda 2021?

Şarkılar Bizi Söyler’in yılbaşı eğlencesine muhteşem oryantal şovuyla katılan Elmira Dans Grubu ise âdeta görsel bir şölene imza attı. Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Özel Bölümü ile 31 Aralık Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Demet Akalın yeni yılda nerede?

Candan Erçetin, yeni yıl gecesi Jolly Joker Private’ta sahnede olacak. Kategorilere ayrılan gecede kişi başı 1100 TL’den başlayan fiyatlarla eğlenmek mümkün. Demet Akalın, 2022’yi Crowne Plaza İstanbul-Florya’da karşılayacak. Akalın, geceye özel hazırladığı repertuvarla konuklarını coşturacak.

Yılbaşı gecesi Yıldız Tilbe hangi kanalda?

2. Fragman Yılbaşı gecesi, müziğin dev isimleri Ahmet Selçuk İlkan şarkılarıyla Show TV’ de buluşuyorlar. Cengiz Kurtoğlu, Yıldız Tilbe, Coşkun Sabah, Yılbaşı gecesi, müziğin dev isimleri Ahmet Selçuk İlkan şarkılarıyla Show TV’ de buluşuyorlar.

You might be interested:  Sanat Tarihi Nasıl Bir Bölüm?

Sibel Can 2022 yılbaşı nerede?

Yılbaşı gecesini en iyi değerlendiren ünlüler arasında yer alan Sibel Can, sahneden kazandığı 2.5 milyonu toprağa gömdü. Kazandığı parayı yatırama çevirmek isteyen Sibel Can, Çanakkale Eceabat bölgesinde arsa baktı. Coronavırüs yüzünden geçtiğimiz yılı evlerinde geçiren sanat dünyası 2022 ‘ye coşkulu ve kazançlı girdi.

Sibel Can yılbaşı hangi otelde?

Concorde Luxury Resort, sizleri yılbaşında konfor dolu konaklama ve unutulmaz Sibel Can gala programına davet ediyor.

Sibel Can Yeni yilda hangi kanalda?

Kanal D “Şarkılar Bizi Söyler” ile yılbaşı akşamı ekranlarda olacak. Yılbaşı akşamı Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici ile eğlenceli bir program izleyenlerin ekranlarına taşınacak.

Yılbaşı özel programları hangi kanalda?

Hande Yener, Uğur Aslan, Cengiz Kurtoğlu, Kibariye, Coşkun Sabah, Resul Dindar, Harem, Elmira Dans Grubu, Özgür Can Çoban, Ömer Faruk Bostan, Rumeli Orhan & Kemal ve Ankaralı Coşkun’un konuk olduğu Şarkılar Bizi Söyler, ‘ Yılbaşı Özel ‘ bölümüyle Kanal D ekranlarında olacak.

Gülşen yılbaşı nerede?

Kıbrıs Lord’s Palace Hotel 2022 Yılbaşı Programı 1 Aralık Yılbaşı Gecesi en sevilen şarkılarıyla GÜLŞEN Lord’s Palace Hotel’de sizlerle buluşacak.

Edis yılbaşında nerede?

Ozan Doğulu ile Edis, yılbaşına özel Beşiktaş Barbaros Meydanı’nda konser verdi.

Volkan Konak Yılbaşı programı hangi kanalda?

Arkadaşım Hoşgeldin’e Mustafa Sandal ve Volkan Konak konuk olacak. SHOW TV Saat 21.00’de Bülent Ersoy Show’la karşımızda olacak.

Ümit Besen Hangi Kanalda?

Kanal D ekranlarının sevilen müzik programı Şarkılar Bizi Söyler’e konuk olan Ümit Besen araştırılıyor. Peki, Şarkılar Bizi Söyler Ümit Besen kimdir, kaç yaşında?

Yıldız Tilbe Yılbaşı 2022 Hangi Otel?

Premier Inn Hotel Sakarya 2022 Yılbaşı Programı’nda ünlü sanatçı Yıldız Tilbe ‘nin eşsiz sesinden özel yılbaşı konseriyle müziğe doymak, Aslızen ve Ekibi’nin müthiş dans gösterisi ile geceye keyif katmak ve Premier Inn kalitesinden ödün vermeyen konforlu yılbaşı otel fırsatlarından yararlanmak için hemen

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *