Trt Müzik Canlı Sanatçı Kim?

TRT Müzik Akşam Sefası sanatçıları kimler?

AKŞAM SEFASI

  • Bahadır Özüşen.
  • Ayşe Ekiz.
  • Çiğdem Gürdal.
  • Mehsem Özşimşir.
  • Zafer Albayrak.
  • Alp Arslan.
  • Esra İçöz.
  • İhsan Güvenç

TRT Müzik arşivden programı kim sunuyor?

Serhan Bali ile uluslararası arenada adından söz ettiren genç müzisyenlerin müziğe ve müzik literatürüne dair sohbetini ekrana taşıyan “Armoni” TRT ‘nin zengin arşivinden derlenen; 1970’li, 80’li ve 90’lı yıllarda büyük ilgi gören müzik programları, kısa sohbetler ve sevilen şarkılarla ekranlarda

TRT Müzik kaçıncı kanalda?

TRT Müzik kanalına 104 numaradan ulaşmanız mümkündür. TRT müzik sayesinde en sevilen, en hit şarkıları dinleyebilirsiniz. TRT Müzik kanalında nostaljik video-kliplere ortalama otuz-kırk dakika ayrılırken, çocuk ve genç koroları, müzik belgeselleri ve müzik -eğlence-şov programlarına da yer verilmektedir.

TRT Akşam Sefası Programı ne zaman?

“ Akşam Sefası “, bu akşam 21.00’de TRT Müzik’te.

Akşam Sefası neden yok?

Bu yıl Magazin Gazetecileri Derneği tarafından ödüllendirilen ” Akşam Sefası ” adlı programın, Türk Sanat Müziği kalıplarının dışına çıkıldığı, piyasa müziği yapıldığı gerekçesiyle yayınına son verildi.

Laterna TRT kim sunuyor?

Hakan Güngör ve Meral Azizoğlu, aktör ve aktrisleri müzik sahnesi ile buluşturuyor.

Laterna programını kim sunuyor?

TRT Müzik ekranında müzikseverlerle buluşan ” Laterna ” Türkiye’nin sevilen oyuncularını müzik sahnesine davet ediyor. Dünya müziğine ait seçkilerin Türk enstrümanları ile icra edildiği ” Laterna ” programını usta sanatçı Meral Azizoğlu ve müzisyen Hakan Güngör birlikte sunuyor.

You might be interested:  Yıldız Teknik Sanat Ve Tasarım Fakültesi Nerede?

Zirvedeki Türküler nerede çekildi?

Çekimlerimizi Rize, Trabzon ve Artvin’de yapıyoruz. Rize’de olmak çok güzel. Karadeniz’i insanlara tanıtmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gittiğimiz her yaylada insanlar bizlere kapısını açıyor.

Ayşen Birgör TRT programı ne zaman?

Perşembe günleri 21.00’de Türk müziğinin genç ismi Ayşen Birgör, güzel sesi ve özgün yorumuyla, Türk sanat müziği eserlerinden seçkilerin yer alacağı “Yıldızlar Altında” programında sanat müziği tutkunlarına seslenecek. Aynı gün saat 22.00’de Zerrin Özer, müzik kariyeri boyunca hayat verdiği eserleri seslendirecek.

TRT müziğin frekansı kaç?

TRT MÜZİK Frekansı ayarı 11957, Sinyal oranı 27500, Polarizasyon yönü V (Vertikal) – Dikey Batı şeklinde ayarlamanız gerekiyor.

Tivibu’da TRT Müzik kaçıncı kanalda?

Platformlara Göre TRT Müzik Kanal Numaraları Kablo TV: 666. kanal. Vodafone TV: 107. kanal. Tivibu: 160. kanal.

D-smart TRT Müzik hangi kanalda?

D – Smart 110. kanaldan yayın yapmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *