Şu Anda Trt Müzikteki Sanatçı Kim?

Sting Berlin konseri ne zaman?

Popun kahramanı Sting ‘in en ünlü şarkılarını senfonik düzlemde hayranları ile buluşturduğu ” Sting Berlin Konseri ” ise 1 Ocak Cumartesi saat 23.00’te TRT Müzik’te ekrana gelecek.

Ustadan istekler hangi gün?

“ Ustadan İstekler ”, bu akşam saat 22.45’te canlı yayınla TRT Müzik’te.

TRT Müzik kaçıncı kanalda?

TRT Müzik kanalına 104 numaradan ulaşmanız mümkündür. TRT müzik sayesinde en sevilen, en hit şarkıları dinleyebilirsiniz. TRT Müzik kanalında nostaljik video-kliplere ortalama otuz-kırk dakika ayrılırken, çocuk ve genç koroları, müzik belgeselleri ve müzik -eğlence-şov programlarına da yer verilmektedir.

Ayşen Birgör TRT programı ne zaman?

Perşembe günleri 21.00’de Türk müziğinin genç ismi Ayşen Birgör, güzel sesi ve özgün yorumuyla, Türk sanat müziği eserlerinden seçkilerin yer alacağı “Yıldızlar Altında” programında sanat müziği tutkunlarına seslenecek. Aynı gün saat 22.00’de Zerrin Özer, müzik kariyeri boyunca hayat verdiği eserleri seslendirecek.

Zirvedeki Türküler nerede çekildi?

Çekimlerimizi Rize, Trabzon ve Artvin’de yapıyoruz. Rize’de olmak çok güzel. Karadeniz’i insanlara tanıtmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gittiğimiz her yaylada insanlar bizlere kapısını açıyor.

TRT Müzikte Nazenin programını kim sunuyor?

Mazhar Alanson ile Okan Bayülgen’den müzik şöleni İncesaz grubu, başucu şarkıları sayılabilecek birbirinden kıymetli birçok eseri nazenin bir üslupla TRT Müzik ekranında yorumluyor. ” Nazenin ” programı ile unutulmaz besteler, tatlı duygulara eşlik eden ezgiler ve muhteşem icralar müzikseverlere ulaşacak.

You might be interested:  Tradingview Grafik Paylaşımı Nasıl Yapılır?

TRT Müzik nefesten sese saat kaçta?

Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı’nın sunduğu “ Nefesten Sese ”, bu gece 21.00’de TRT Müzik ‘te.

TRT müziğin frekansı kaç?

TRT MÜZİK Frekansı ayarı 11957, Sinyal oranı 27500, Polarizasyon yönü V (Vertikal) – Dikey Batı şeklinde ayarlamanız gerekiyor.

Tivibu’da TRT Müzik kaçıncı kanalda?

Platformlara Göre TRT Müzik Kanal Numaraları Kablo TV: 666. kanal. Vodafone TV: 107. kanal. Tivibu: 160. kanal.

D-smart TRT Müzik hangi kanalda?

D – Smart 110. kanaldan yayın yapmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *