Sanatçı Gülay Ne Kanseri?

Geçtiğimiz yıllarda iki kez kanserle mücadelesini kazanan ve bir dönem de çoklu organ yetmezliği tedavisi gören Gülay Sezer, rahim kanserine yakalandı. Bodrum’dan İstanbul’a dönerek tedavisine başlayan şarkıcıdan yeni haberler geldi.

  • Geçtiğimiz yıllarda iki kez kanserle savaşan ve çoklu organ yetmezliği tedavisi gören Gülay’ın rahim kanseri olduğu öğrenildi. Ünlü şarkıcı, Bodrum’dan İstanbul’a dönerek tedavisine başladı. 2 Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu’nun, “Gülay Üçüncü Kez Kanser Oldu” başlıklı yazısı şöyle: “Hastalıklar, şarkıcı Gülay’ın yakasını bir türlü bırakmadı.

Gülay kanseri yendi mi?

İki kez kanseri yenen şarkıcı Gülay hastaneye kaldırıldı – Magazin Haberleri | NTV.

Şarkıcı Gülay kaç yaşında öldü?

şarkısıyla 90’lı yıllara damga vuran şarkıcı Gülay, son yıllarda sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. Geçmiş yıllarda iki kez kanserle mücadelesini kazanan, bir dönem çoklu organ yetmezliği tedavisi de gören Gülay Sezer, rahim kanserine yakalandı.

Kanser olan ünlü kim?

Ünlü oyuncu gördüğü tedavilerin ardından kanseri yendi.

  • DEFNE SAMYELİ – RAHİM KANSERİ
  • OYA BAŞAR – MEME KANSERİ
  • ARZUM ONAN – LENF KANSERİ
  • VAHİDE PERÇİN – MEME KANSERİ
  • YILDIZ TİLBE – RAHİM KANSERİ
  • DENİZ UĞUR – MEME KANSERİ
  • YILMAZ MORGÜL – CİLT KANSERİ
  • NİLÜFER – MEME KANSERİ

Rahim kanseri ameliyatla geçer mi?

Rahim Kanseri Genellikle sadece ameliyat yeterlidir. Az bir hasta grubunda radyoterapi (ışın tedavisi) veya kemoterapi gerekebilir.

Nilüfer kanser mi?

Akciğer kanseri olan ünlü y. 25 Ekim’e ameliyat randevusu alan sanatçı, “Erken teşhisten dolayı kendimi şanslı hissediyorum” dedi. Çağımızın büyük hastalığı kanser, sanat dünyasının da korkulu rüyası oldu.

You might be interested:  Toplam Kullanılabilir Grafik Belleği Nasıl Arttırılır?

Türkücü Gülay’a ne oldu?

3. kez kansere yakalanan şarkıcı Gülay, ameliyata girmeden önce vasiyetini hazırlattı Daha önce mesane ve böbrek tümörü ameliyatı geçiren şarkıcı Gülay, 3. kez kansere yakalandı. 51 yaşındaki şarkıcı, ameliyata girmeden önce avukatı aracılığıyla vasiyetini açıkladı.

Şükriye Tutkun şimdi ne yapıyor?

Şimdilerde TRT Okul’da Hayata Tutunanlar isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Şarkıcı Gülay kaç doğumlu?

Gülay Biyografisi 24 Mayıs 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Müzik hayatına, babası olan ünlü müzisyen ve besteci Eyüp Ercan Sezer’in bağlama ile çaldığı türkülere eşlik ederek 5 yaşında başladı ve babası tarafından eğitildi.

Hangi oyuncu kanser oldu?

OYUNCU Ayberk Pekcan (51), sırt ağrısı şikâyetiyle başvurduğu hastanede kanser olduğunu öğrendi. Tümörün karaciğer ve böbrek üstü bezlerine sıçradığını söyleyen oyuncu, kemoterapiye başladığını duyurdu: “Sevgili dostlar, on gün kadar önce sırt ağrısı şikayetiyle gittiğim doktorla başlayan süreç bugün bu noktaya geldi.

Vahide Perçin hangi kanseri yendi?

MEME KANSERİNE YAKALANMIŞTI Başarılı bir tedaviyle kanseri yenen oyuncu, setlere geri dönmüştü.

Defne Samyeli ne kanseri?

DEFNE SAMYELİ, rahim ağzı (serviks) kanserinin başlangıcında olduğunu kanser taraması ile fark etmiştir. Defne Samyeli, şu cümleleriyle ifade ediyor kendini: “Tüm o korkularımın boşa olduğunu yaşadıkça öğrendim. Sonuç olarak patoloji raporu olayın çok başında müdahale ettiğimizi ortaya koydu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *