Sanatçı Cansever Ne Zaman Öldü?

Cansever kaç yaşında öldü?

1992 yılından bu zamana kadar çıkardığı popüler şarkılar sayesinde günümüzün popüler arabesk şarkıcılarından biri haline geldi. 1967 senesinde Makedonya’nın Veles kentinde 7 çocuklu ailenin en küçüğü olarak dünyaya gelen Cansever ‘in gerçek adı Dzansever Dalipova’dır.

Cansever annesi nereli?

1967-1992 – İlk yıllar Cansever, 8 Temmuz 1967 tarihinde Kuzey Makedonya’nın Veles kentinde 7 çocuklu ailenin en küçüğü olarak doğdu. Babası Selanik, annesi Bulgaristan göçmeni olup Roman asıllıdır.

Cansever nerede doğdu?

Sesi ve farklı tarzı ile sevilen şarkıcı Cansever ‘in hayatı merak konusu oldu. 53 yaşında olan Cansever aslen Makedonyalı. Gerçek adı ise Dzansever Dalipova’dır.

Cansever’in cinsiyeti nedir?

Cansever, daha 12 yaşında küçücük bir kız iken, sokakta çocukların sopa fırlatması sonucu tek gözünü kaybetmiştir. yükselişini sürdürdü.

Cansever hastalığı nedir?

Cansever, 1994 yılında 24 yaşlarındayken bir tür romatizma çeşidi olan Morbus Behterew diye bir hastalık onu iki büklüm yaptı. Türkiye’de tedavisini olamadı ve 15 yıl boyunca bu hastalıkla yaşadı.

Cansever kaç tane dil biliyor?

Türkçe, Romanca, İngilizce, Fransızca, Hintçe ve Arapça. Hiç zorlanmıyorum, çünkü o dilleri ben okuyorum zaten. Bursa’da sahne alıyorum. 11 günlük program var.

Hakan Altun aslen nereli?

Hakan Recep Altun veya bilinen adıyla Hakan Altun (d. 13 Ağustos 1972, İstanbul), Türk şarkıcı.

Intizar memleketi neresi?

‘ Hey Denisha’ Romanca.

Cansever kaç çocuğu var?

Cansever hiç evlenmedi çocuğu da olmadı. fırlatması sonucu tek gözünü kaybetmiştir. sanatçılarına artık fayda sağlayamaz hale geldiğinde ve bir gün kapandığındaCanseverin şansı da kötüye gitmeye başladı. Üstüne bir de yıllardır çektiği sağlık sorunları yeniden kendini hissettirmeye başladı.

You might be interested:  Iktisat Grafik Nasıl Öğrenilir?

Cansever Duman Oldum düeti kim söylüyor?

‘ Duman Oldum ‘ CANSEVER ve CELAL BAGLAN- 1999 – – Dailymotion Video.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *