Nişantaşı Sanat Ve Tasarım Fakültesi Nerede?

Nişantası Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi, üniversiteler, Merkez Mah., Eyüp Sultan Cad., No:88, Kağıthane, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Nişantaşı Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi hangi kampüste?

Sanat ve Tasarım Fakültesi, Tekstil ve Moda Tasarımı, İletişim Tasarımı, Radyo, Televizyon ve Sinema, Grafik Tasarımı, Gastronomi ve Mutfak Sanatları ve İç Mimarlık Bölümleri ile İstanbul’un merkezi Kâğıthane’de Sadabad ve Premium Yerleşkesinde yer almaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi Moda Tasarım bölümü nerede?

Bölümümüzün öğrencileri Maslak 1453 Neotech Kampüsü’nde Eğitim 5.0 sistemi içerisinde giyim, dokuma, örme, baskı temel alanlarında eğitim görürler.

Nişantaşı Üniversitesi iç mimarlık ve çevre tasarımı hangi kampüste?

Nişantaşı Üniversitesi teknolojik altyapının en üst düzeyde olduğu Maslak 1453 Neotech Kampüsü ile İstanbul’un merkezinde, Avrupa’nın en büyük öğrenci yaşam alanını üniversite adaylarına sunmaktadır.

Nişantaşı Üniversitesi iç mimarlık ne kadar?

İç Mimarlık (Burslu) Bk. 721 Nişantaşı Üniversitesinde eğitim-öğretim ücrete tabidir. Nişantaşı Üniversitesi ön lisans programları 2018-2019 eğitim-öğretim yılı ücreti; İngilizce Hazırlık Sınıfı ile I.Öğretim ve II.Öğretim programları için 39.500 TL. + KDV’dir.

Nişantaşı Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu nerede?

Nişantaşı Meslek Yüksek Okulu Üniversitesi 41.052147 enlem ve 28.985023 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Meşrutiyet Mh. ve Şişli ilçesine bağlıdır.

You might be interested:  Grafik Tasarım Okuyan Ne Iş Yapar?

Nişantaşı Üniversitesi iktisadi idari ve sosyal bilimler fakültesi hangi kampüste?

Ağaoğlu 1453’te yer alan kampüs Avrupanın en büyük kapalı alana sahip kampüsüdür ve merkez kampüs olarak kullanılmaktadır.

Nişantaşı Moda Tasarım kaç yıllık?

Moda Tasarımı öğretiminin verildiği program süresi 4 yarıyıldan oluşmak üzere 2 yıldır.

Nişantaşı Üniversitesi hangi bölümler var?

Bölümler: Finans ve Bankacılık, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Havacılık Yönetimi, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngilizce Mütercim ve Tercümanlık, İşletme, Psikoloji, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Sosyal Hizmet, Sosyoloji, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Yeni Medya ve İletişim, Yönetim

Nişantaşı iç mimarlık kaç yıllık?

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı 4 yıllık eğitim süreci olan bir programdır ve okulumuzda Mühendislik Mimarlık Fakültesi bünyesindedir. Eğitim dili Türkçe’dir.

Nişantaşı Üniversitesi Mimarlık bölümü nerede?

Bölümümüz Maslak Neotech Kampüs’te 4 yıllık İngilizce eğitim veren bir bölümdür.

Nişantaşı Gastronomi hangi fakülte?

Nişantaşı Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü’nün amacı gerek akademik gerekse sektörel tecrübesi zengin akademik kadromuz ile turizm sektörünün bir dalı olan yiyecek içecek alanında yer almak isteyen öğrenciler tarafından en çok tercih edilen bölümlerinden biri olarak hem

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *