Irem Derici Nasıl Sanatçı Oldu?

O Ses Türkiye’den önce üç yıl bir reklam ajansında metin yazarı olarak çalıştı. Aynı dönemde Monopop isimli grubuyla Türkiye’nin birçok yerinde sahne aldı. 2012’de “Bensiz Yapamazsın” single’ı ile profesyonel anlamda müzik hayatına başladı.

haberler.com

  • İrem Derici, (d. 21 Mart 1987; İstanbul), Türk pop şarkıcısı. Hayatı 21 Mart 1987 tarihinde Hulusi Derici ve Jale Ediz’in kızları olarak dünyaya geldi. Dört yaşında org çalmaya başlayan sanatçı,Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Piyano Bölümünü liseyle beraber bitirdi.

İrem Derici nasıl meshur oldu?

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano Bölümü mezunu olan İrem Derici, Acun Ilıcalı’nın sunduğu TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışması ile popülerliği yakalamıştır. Bu yarışmada Hülya Avşar’ın yarışmacısı olan İrem Derici özellikle Kalbimin Tek Sahibine parçası ile büyük beğeni toplamıştır.

İrem Derici hangi okuldan mezun oldu?

2014 yılında Altın Kelebek Ödülleri, En Iyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülünü kazandı. İrem Derici, 13 Eylül 2014 tarihinde radyocu, aranjör Rıza Esendemir ile evlendi.

İrem Derici hangi lise?

İrem 5 yaşında iken anne- babası boşandı. İlkokula giderken Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano bölümünde eğitime başladı lise bitene kadar devam etti. Işık Lisesinden mezun oldu. 16 yaşında iken bir burun estetik ameliyatı oldu.

İrem Derici kaç yaşında kaç kilo?

1987 doğumlu olan İrem Derici, 2021 yılı itibarıyla 34 yaşındadır. 2014-2016 yılları arasında radyo programcısı Rıza Esendemir ile evlilik yaşadı. Galatasaray taraftarıdır. İrem Derici 1.67 metre boyunda, 53 kilo ve koç burcudur.

You might be interested:  Erime Isısı Nasıl Bulunur Grafik?

İrem Derici kaç kardeş?

Derici, 21 Mart 1987 tarihinde Hulusi Derici ve Jale Ediz’in kızı olarak İstanbul’da dünyaya geldi. Dört yaşında org çalmaya başlayan şarkıcı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı piyano bölümünü liseyle beraber bitirdi.

Zorun ne sevgilim kim söyledi?

düşler ülkesinin gelgit akıllısı ile iyi bir çıkış yakalayan irem derici ‘nin ikinci single’ı iki’de yer alan hareketli bir çalışma.

İrem Derici ne zaman ünlü oldu?

2014 yılında ‘Kalbimin Tek Sahibine’ adlı şarkıyla asıl çıkışını yaptı. Dijital müzik platformlarında ‘en çok dinlenenler’ arasına giren şarkısıyla aynı yıl Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Çıkış Yapan Sanatçı’ ödülünü kazandı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *