Dün Ölen Sanatçı Kim?

2020 de hangi ünlüler öldü?

Biz de sizlere 2020 yılında hayatını kaybeden önemli isimleri derlemek istedik.

  1. Seyfi Dursunoğlu.
  2. Nur Yerlitaş
  3. 3. Caner Çalışır.
  4. Haldun Boysan.
  5. Muhittin Korkmaz.
  6. 6. Recep Aktuğ
  7. Devrim Parscan.
  8. 8. Eddie Van Halen.

Hangi usta oyuncu hayatini kaybetti?

Usta oyuncu Sezai Aydın diyabet ve kalbe bağlı olarak 20 gündür tedavi gördüğü Ümraniye Özel Afiyet Hastanesi’nde hayatını kaybetti.. Oğlu Arda Aydın, ” 20 gündür hastanedeydi. Corona virüs tedavisi görmüyordu Diyabete bağlı kalp yetmezliğinden vefat etti ‘ dedi.

Oyuncu Gönül Orbey Kimdir?

Gönül Orbey, “Hababam Sınıfı’nın müfettişi” olarak hafızalara kazınan ve 2012 yılında hayatını kaybeden Devlet Tiyatrosu Sanatçısı ve rejisör Ergin Orbey ‘in eşiydi. Orbey, 2016 yılında Tiyatro Eleştirmenleri Birliği (TEB) Ödülleri’nde Onur Ödülü’ne layık görülmüştü.

Ayberk Pekcan kaç yaşında?

Ihlamurlar Altında, Yaprak Dökümü, Kurtlar Vadisi ve Keşanlı Ali Destanı dizileriyle tanınan ve son olarak da Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan 51 yaşındaki oyuncu Ayberk Pekcan, 24 Ocak 2022’de akciğer kanseri nedeniyle 51 yaşında hayatını kaybetti. 5

Yunus Güner neden öldü?

Gönül Orbey, Hababam Sınıfı ve Süt Kardeşler’den tanıdığımız usta oyuncu Ergin Orbey ‘in eşiydi. Gönül Orbey, “Hababam Sınıfı’nın müfettişi” olarak hafızalara kazınan ve 2012 yılında hayatını kaybeden Devlet Tiyatrosu Sanatçısı ve rejisör Ergin Orbey ‘in eşiydi.

Ergin Orbey kaç yaşında öldü?

Tiyatro oyuncusu ve yönetmen Gönül Orbey 84 yaşında hayatını kaybetti. Usta oyuncunun ölüm haberini Devlet Tiyatrosu Sanatçıları Derneği Twitter hesabındna yaptığı paylaşımla duyurdu. Yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi; “Değerli sanatçımız, ablamız, Gönül ‘ümüz Gönül Orbey, aramızdan ayrıldı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *