Bıçaklanan Sanatçı Kim?

Hangi sanatçı bıçaklandı?

Konserde bıçaklanan 15 yaşındaki Ozan’dan acı haber Adana’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Gülşen’in sahneye çıktığı konserde, kavga ettiği M.C. (17) tarafından bıçaklanan Akif Ozan Özdoğan (15), hayatını kaybetti.

Cengiz Kurtoğlu kimi dövdü?

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, işadamı Mustafa Can’a “Orhan Gencebay’a hakaret etti” iddiası ile servis bıçağıyla saldırdı.

Cengiz Kurtoğlu kimi yaraladı?

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, katıldığı bir doğum günü partisinde Orhan Gencebay’a küfür ettiğini iddia ettiği iş adamı Mustafa Can’ı bıçaklayarak yaraladı. Olay anı güvenlik kameralarınca anbean kaydedildi. Görüntülerde Cengiz Kurtoğlu ‘nun masadaki servis bıçağını alıp öfkeyle iş adamına saldırdığı anlar görülüyor.

Biz Kurtoğlu kimi bıçakladı?

Cengiz Kurtoğlu ‘nun saldırdığı Mustafa Can konuştu SARIYER’de bir doğum günü partisine katılan şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, iddiaya göre aynı masada oturduğu iş insanı Mustafa Can’a bıçakla saldırdı. Yüzünden yaralanan Mustafa Can, “Cengiz Kurtoğlu bana bir yumruk savurdu. Ben kaçtım saldırıdan ama gözüme bir şey ilişti.

Cengiz Kurtoğlu olayı ne?

Sarıyer’de bir doğum günü partisine katılan şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, iddiaya göre aynı masada oturduğu iş insanı Mustafa Can’a bıçakla saldırmış olayda Mustafa Can yüzünden yaralanmıştı. Tatsız gecenin ardından Cengiz Kurtoğlu gözaltına alınmıştı.

Cengiz Kurtoğlu neden kavga etti?

Sarıyer’de bir mekanda arkadaşının doğum günü için bulunan Cengiz Kurtoğlu, Orhan Gencebay’a hakaret ettiği iddia edilen iş insanı Mustafa Can ile büyük bir gerilim yaşadı.

You might be interested:  Grafik Kartı Nasıl Bakılır?

Cengiz Kurtoğlu kimle kavga etti?

İstanbul Sarıyer’de ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu ‘nun kavga ettiği işletmeci Mustafa Can’ı yaraladığı iddia edildi Olay yaratan kavganın ardından Mustafa Can yaşananları anlattı. Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, Sarıyer’de oyuncu Tolga Yüce’nin doğum günü partisine katıldı…

Mustafa Can Kimdir?

15 Ekim 1969 yılında Kürdistan’da dünyaya gelen Mustafa Can, Kürt-İsveçli bir yazar ve gazetecidir. Mustafa Can ‘ın ilk romanı Tatt İntill Dagarna 2006 yılında yayımlanmıştır.

Cengiz Kurtoğlu eşi kim?

Cengiz Kurtoğlu, (d. 5 Mayıs 1959, Arhavi, Artvin), Türk müzisyen, piyanist ve şarkıcı. Laz asıllı olan Cengiz Kurtoğlu, öğrenim hayatını Artvin`de tamamladı. Evli olan Cengiz Kurtoğlu; Orçun Bora, Aylin ve Aydın adlarında 3 çocuk babasıdır.

Cengiz Kurtoğlu kaç yaşında?

Restoranın güvenlik kameralarını inceleyen Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Cengiz Kurtoğlu ‘nu gözaltına alarak polis merkezine götürdü. Burada ifadesi alınan Kurtoğlu, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *